חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לוגו

אולם לברית בהרצליה

אולם לברית בהרצליה

מחפשים אולם לברית בהרצליה ורוצים לחגוג חוויה מיוחדת כמו שעוד לא הכרתם עד היום? זה הזמן להכיר את המקום המיוחד ביותר לאירועי ברית מילה, נרניה אירועים.

בשביל לחגוג אירוע ברית מילה מיוחד ומרגש אתם כבר לא צריכים להסתובב בין עשרות נותני שירות שונים, אתם צריכים את מה שיש לנו להציע לכם בתוך חבילת הכל כלול לאירוע ברית מילה מושלם.

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו, העיצוב המושלם, קייטרינג שף יוקרתי ומיוחד, מיקום מושלם ונוח והכל תוך שמירה על מחיר הוגן משתלם ונוח לכל כיס.

לחגוג ברית בהתאמה לתקציב

אין אחד שלא יודע שביחד עם השמחה הגדולה ביותר של ילד חדש, מגיעות גם הוצאות לא קטנות. המציאות הישראלית של יוקר המחייה מגיעה גם לתחום האירועים. לכן, אנחנו כאן צוות נרניה אירועים החלטנו לחולל שינוי של ממש בתחום הזה והבאנו לכם מגוון חבילות הכל כלול לברית מילה בהרצליה תוך שמירה על סטנדרט של יוקרה לא משנה באיזה חבילה תבחרו !.

דגשים חשובים שאתם חייבים לקחת בחשבון בבחירת אולם לברית

תאריך האירוע

התאריך והשעה של הברית מילה הם גורמים חשובים מאוד בבחירת האולם. יש לוודא שהאולם פנוי בתאריך ובשעה המבוקשים, וכן שיש מספיק מקום לאורחים. חשוב לוודא שהאולם יכול להכיל את כמות המוזמנים שלכם, בין אם מדובר על אירוע קטן ויש לכם קצת מוזמנים שהמקום לא יראה ריק מידי, או שיש לכם אירוע גדול ואתם צריכים שיהיה מקום ומרווח לכולם.

מיקום האולם

המיקום הוא גם גורם חשוב. יש לוודא שהאולם נמצא במיקום נוח לאורחים, וכן שהוא קרוב לבית המשפחה או למקום המגורים שלהם. אחד הדברים שיש להם השפעה גדולה ביותר על כמות האנשים שיגיעו לאירוע ברית מילה הוא המיקום של האולם. אל תשכחו שאירוע ברית מילה זה אירוע צוהריים ומצריך אנשים לצאת משגרת היום שלהם בכדי להגיע לאירוע.

גודל האולם

הגודל של האולם הוא גורם חשוב מאוד. יש לוודא שיש מספיק מקום לאורחים, וכן שיש מספיק מקום לישיבה ולניידות.

עיצוב האולם

עיצוב האולם הוא גורם חשוב מאוד. יש לוודא שהאולם מעוצב בצורה יפה ומזמינה, וכן שהוא מתאים לסגנון של המשפחה. ישנם מקרים בהם אתם צריכים גם לשלם תוספת תשלום על עיצוב, תאורה והגברה. חשוב למצוא אולם לברית בהרצליה שמעניק לכם את כל הדברים האלו במסגרת מחיר המנה הבסיסי.

אביזרים

יש לוודא שהאולם מאובזר בכל מה שצריך לצורך הברית מילה, כגון שולחן למוהל שיהיה לו נוח לבצע את הטקס, כיסאות, מערכות הגברה ותאורה, וכן שירותי קייטרינג.

מחירים

המחירים הם גורם חשוב מאוד. יש להשוות מחירים בין אולמות שונים, וכן לוודא שהמחיר כולל את כל השירותים הדרושים. אחד הגורמים שלפיהם אנשים בוחרים את המקום בו את יחגגו את האירוע הוא המחיר שהם צריכים לשלם. לכן, תעשו השוואת מחירים בצורה נכונה.

אפשרויות חנייה

יש לוודא שיש מספיק מקומות חנייה לאורחים, וכן שהחנייה נוחה ונגישה.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות הוא גורם חשוב מאוד. יש לוודא שהצוות של האולם אדיב ומקצועי, וכן שהוא זמין לענות על כל שאלה או בקשה. חשוב לזכור שמה שיוצר את החוויה המיוחדת יותר מהכל הוא השירות שאתם מקבלים מהצוות.

מה קורה בזמן ביטול האירוע או כל שינוי אחר

יש לוודא שיש תנאי ביטול נוחים, במקרה שיש צורך לבטל את הברית מילה. אל תשכחו שלא פעם דברים משתנים, גם שמדובר על ברית מילה לפעמים רוצים לעשות שינויים וחשוב לוודא שיש לכם אפשרות לבטל ואין חוזה דקרוני שכובל אתכם לאולם האירועים.

ביטוח

יש לוודא שהאולם מבוטח במקרה של אירוע בלתי צפוי, כגון שריפה או נזק. או במקרה שבו אחד האורחים שלכם יכול להיות ויפגע.

המלצות מלקוחות קודמים

רצוי לקבל המלצות מחברים או בני משפחה שערכו ברית מילה באולם מסוים. אל תשכחו שהדרך הטובה לבחור את המקום לאירוע ברית מילה שלכם הוא המלצות מלקוחות קודמים של המקום.

תנאי תשלום

יש לשלם מקדמה על ההזמנה, והיתרה ביום האירוע. חשוב לבחון ולהכיר את תנאי התשלום של המקום ולדון עם המקום ולמצוא מקום שיעניק לכם תנאי תשלום נוחים והוגנים.

הערות כלליות נוספות שכדאי לקחת בחשבון

  • מומלץ להתחיל את תהליך הבחירה של אולם לברית מילה מוקדם ככל האפשר, לפחות חודשיים לפני התאריך המבוקש. אתם יכולים ללכת ולראות מספר מקומות ולבחון בהתאם לתאריך צפוי של הלידה האם המקום פנוי.
  • יש לבדוק את הזמינות של האולם מספר שבועות לפני התאריך המבוקש, כדי לוודא שלא יהיו אירועים אחרים באותו יום ובאותה שעה. בנוסף, מומלץ מאוד ביום הלידה לוודא שאכן המקום פנוי לאירוע ברית מילה שלכם.
רוצים לקבל פרטים נוספים ולהפיק אירוע מושלם? בוא נדבר

מידע נוסף שכדאי לקרוא

זמינים 24/7 דילוג לתוכן